KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15154052
nr 1515 4052
Edith Geert
(f. 1908)
Oljemålning, Edith Geert (f. 1908), Stilleben. Signerad. Olja på duk, 64x54 cm, yttermått inklusive ram: 79x68 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 januari 2023
kl 18:47:44
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
6
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
6
450 kr
500 kr
7
600 kr